Tarmo Kink. Tegu on arhiivipildiga. Pärast jaanuaris Ungari klubiga taasliitumist kannab Kink särginumbrit 6.
24. veebruar 2013, 12:48

Eesti jalgpallikoondise ja Györi ETO ründaja Tarmo Kink lõpetas väga pika väravapõua, kui realiseeris penalti Ungari karikasarja veerandfinaali avamängus Budapesti Honvediga.

Kink saatis penalti vastaste väravasse 80. minutil. Pärast seda teenis penalti ka Honved, ent Györi väravavaht tõrjus selle. Korduskohtumine peetakse kolmapäeval Györi koduväljakul.

Ametlikus mängus (arvesse ei võeta klubide sõpruskohtumisi) lõi Kink viimati värava 6. septembril 2011, kui Eesti alistas Lillekülas toimunud EM-valikmängus 4:1 Põhja-Iirimaa. Toda päeva ja eilset tabamust lahutab 536 päeva.

Klubirindel oli Kingi eelmisest väravast möödunud veel rohkem aega - see sündis 2011. aasta 25. aprillil, kui Kink lõi värava oma üle-üle-eelmise koduklubi Middlesbrough kasuks Inglise esiliigamängus Coventry City'ga. Toda ja eilset tabamust lahutab kogunisti 679 päeva.