Tõnu Endreksoni (paremal) sõnum on selge: kui Andrei Jämsa (vasakul) neljapaadi meeskonda ei kuulu, siis ei kuulu sinna ka tema (Mati Hiis)

Eelmise nädala neljapäeval otsustas Eesti Sõudeliidu juhatus kokku panna uue neljapaadi ja selle otsuse järgi pidid ühte paati istuma Kaspar Taimsoo, Allar Raja, Tõnu Endrekson ja võrreldes eelmise aastaga uue mehena Kaur Kuslap. Nüüd paatkonna treeningud juba käivad, kuid Endreksoni asemel istub seal hoopis Sten-Erik Anderson, kirjutas Postimees.

Juhatuse eelmise nädala otsuse järel väljendasid pahameelt nii Endrekson kui ka Andrei Jämsä, kes mulluse neljapaadimehena jäi sel korral valikust välja. Praegu harjutabki neljane koosseisus Taimsoo, Raja, Kuslap ja Anderson Matti Killingu käe all Pärnus ning Endrekson ja Jämsä treenivad ühestel Tatjana Jaansoni juhendamisel.

"Arutasime Endreksoniga ka enne juhatuse koosolekut, et võiks proovida nimetatud neljapaati, ja siis ta sõnas, et peab veel mõtlema. Nüüd andis ta aga kindla "ei"", kommenteeris juhatuse koosseisu kuuluv Taimsoo. 

Jaga artiklit

4 kommentaari

T
Tigu  /   17:54, 11. juuni 2013
Kogu ilm on kisa täis et Jämsät ei võetud paati. Jämsä klubikaaslane Endrekson saadab kõik pikalt ja on solvunud koos Jämsaga. Nende treener Tatjana takkaotsa.
Järgmise asjana on kõigil hambus, et Killing on bandiit ja topib ainult oma mehi paati.
Mõtleme väheke: Killingul on 2 kutti ja kuna teisel pool jõge hakati jonnima, siis otsustas, et võtab veel 2 oma kutti ja teeb nendest neljase.
AGA ... teisel pool jõge on ju sama võimalus: neilgi on 2 kutti ja pangu teised 2 juurde ja hakaku kimama, milles küsa? MK etapile võib iga riik ühes paadiklassis 2 küna välja panna. Las lammutavad siis üksteise võidu.
Alternatiivse variandina: kui Killingu nö ei viitsinud kahest panna ja neljast tahvad ka oma pundiga panna, siis avanes ju imeline võimalus Endreksonil-Jämsäl kahest panna, eks? Aga nad ei pane kahest! Miks? Proovisid ju paar aastat tagasi, aga ei läinud see sõit kuidagi. Miks? ju siis ei sobinud kokku. Ja miks ollakse solvunud kui neljapaati otsitakse paremini kokkusobivaid mehi?
P
puusalt tulistades arvan, et  /   15:38, 11. juuni 2013
Potentsiaali on kõrgema koha saavutamiseks neljapaadil Kuslap-Anderson-Raja-Taimsoo kindlasti rohkem kui Raja-Taimsoo kahepaadil.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis