Jalgpall

Narva Transi legend: see on väga vastik, kui ei saa usaldada inimesi, kellega ühes tiimis mängid 

Toimetas Kaspar Koort, 1. august 2013 10:35
Stanislav KittoFoto: Kalev Lilleorg
Hiljuti meistriliigas oma 500. mängu pidanud Narva Transi legendaarne keskkaitsja, 40-aastane Stanislav Kitto on andnud Soccernet.ee-le pika intervjuu, milles vaatab tagasi oma pikale karjäärile, mis teda erinevate käänakute järel ikka tagasi Narva on viinud. 

Mõistagi ei mindud intervjuus mööda ka Transiga seotud kihlveoskandaalidest. Kitto andis mõista, et tema tulemustega manipuleerimisest teadlik ei olnud.

Samal teemal

"See on väga valus teema. Need inimesed, keda diskvalifitseeriti, on minu sõbrad ja ma suhtlen nendega siiani iga päev. Väga ebameeldiv oli teada saada, et selline lugu juhtus. Ma ei tea, kas meeste süü on tõendatud – kui jah, siis usun, et mu suhtumine neisse muutuks. See on väga vastik, kui ei saa inimesi usaldada, kellega ühes tiimis mängid," kommenteeris Transi kapten.

Kitto lisas, et ka Transi tänavuse hooaja heitliku mängu [meeskond on 20 vooru järel alles 8. kohal – toim] juured peituvad just kihlveopettuses: "Ma julgen väita, et selles on süüdi just see kihlveoskandaal. Kui meeskond jääb seitsmest põhimängijast ilma, siis on raske midagi suurt ette võtta."

Loe täispikka intervjuud Stanislav Kittoga Soccernet.ee.-st!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee