Madridi Reali uusim täiendus Gareth Bale skooris kohe oma debüütmängus.Foto: AFP/Scanpix
15. september 2013, 09:50

Hispaania jalgpalli meistriliiga neljandas voorus debüteeris Madridi Reali eest maailma kalleim jalgpallur, Tottenham Hotspurist 100 miljoni naela eest ostetud ääreründaja Gareth Bale.

Matšis koduväljakueelist nautinud Villarrealiga seadis Bale'i 39. minuti värav jalule 1:1 viigi ning endine maailma kalleim jalgpallur Cristiano Ronaldo viis Reali 64. minutil ka 2:1 juhtima, ent võitu Real ei saanud, sest 70. minutil tegi Giovani dos Santos seisuks 2:2 (Villarreali avavärava lõi 20. minutil Cani).

Enne antud kohtumist täiseduga mänginud Villarreal ja Real jagavad nüüd tabelis 10 punktiga 3.-4. kohta. Liiderduo moodustavad täisedu ehk 12 punktiga jätkavad FC Barcelona ja Madridi Atletico.