Mario Balotelli tähistab järjekordset täpset penaltit.Foto: Reuters/Scanpix
15. september 2013, 12:54

Itaalia jalgpalli kõrgliigas viigistas AC Milan eile õhtul Torinoga 2:2 tänu Mario Balotelli 96. minuti penaltile, millega Itaalia koondise ründaja jätkas oma imelist seeriat.

Balotelli on nüüd profikarjääri jooksul löönud 26 penaltit, mis kõik on lõppenud väravaga. Milano Interis läkitas ta väravasse kuus ja Manchester City's üheksa penaltit. Itaalia koondise särgis on ta seni penaltit löönud neljal ja AC Milanis seitsmel korral. Eksinud pole Balotelli kordagi.

Balotelli profikarjääri 26. täpne penalti päästis Milanile viigipunkti väga raskest seisust - veel 87. minutil juhtis kodus mänginud Torino 2:0, aga 88. minutil vähendas Sulley Muntari vahe minimaalseks ja kui Milan 11 meetri karistuslöögi teenis, oli viik Balotelli fenomenaalse penaltisaldo tõttu juba sisuliselt kindel.

Itaalia liiga eilses keskses mängus tegid Inter ja Torino Juventus 1:1 viigi. Täiseduga jätkav Napoli alistas 2:0 Atalanta. Enamik kolmanda vooru kohtumisi peetakse täna.