Aaron Ramsey (vasakul) ja Mesut Özil (seljaga) õnnitlevad Per Mertesackerit Foto: Reuters/Scanpix
22. september 2013, 17:32

Arsenal haaras liidriohjad

Inglismaa jalgpalli Premier League'i viiendas mänguvoorus alistas Londoni Arsenal koduväljakul Stoke City 3:1 ning tõusis liigatabeli liidriks.

Arsenal läks kohtumist juhtima Aaron Ramsey 5. minuti värvast, kuid 26. minutil oli seis viigis, kui külaliste poolelt oli täpne Geoff Cameron.

Arsenal taastas eduseisu kümme minutit hiljem tänu Per Mertesackeri väravale ning kohtumise lõppseisu vormistas 72. minutil teine kaitsemängija Bakary Sagna.

Teises täna lõppenud kohtumises alistas Swansea võõrsil 2:0 Crystal Palace'i meeskonna.

Arsenalil on nüüd liidrina 12 punkti, Chelsea ja Liverpool jäävad neist maha kahe punktiga. Kahurimeestega võrdsetele punktidele võib tõusta Tottenham, kes kohtub viiendas voorus Cardiffiga, samuti lähevad täna veel vastamisi Manchesteri klubid City ja United, kel mõlemal on hetkel tabelis seitse silma.