Jalgpall

Kalju peatreener Igor Prins: magus võit ja väga olulised punktid 

Ott Järvela, 24. september 2013, 20:02
Igor PrinsFoto: Tairo Lutter
Jalgpalli Eesti meistriliigas Tallinna Levadiast 2:1 jagu saanud Nõmme Kalju peatreener Igor Prins rõõmustas, et pigem harva standardolukordadest väravaid lööv meeskond suutis seekord neist kaks tabamust sepistada.

"Ega me eriti palju standardolukordadest väravaid ei löö. Õnneks sai Eino Puri täna kaks korda pea vahele trügitud," sõnas Prins. "Saime magusa võidu ja väga tähtsad kolm punkti."

"Arvan, et vastutus ja seisuhoidmine tekitasid mängijates natuke paanikat. Kuigi see ei tohiks nii olla, vaid kõik peaks toimima. Aga vajusime liiga oma karistusalasse, jätsime selle esise tsooni kontrollimata, Levadia lõi pikki palle, nagu nad ikka teevad ja meie kaotasime liiga palju õhuvõitlusi," selgitas Prins raskusi.

Kalju ja Levadia on uuesti vastamisi järgmisel teisipäeval. Enne seda, laupäeval, võõrustab Kalju Kadrioru staadionil Sillamäe Kalevit. Kui täna oli mängukeelu all Yankuba Ceesay, siis laupäeval Puri ja Quintieri. Lisaks on jätkuvalt vigastatud kaitsjad Andres Koogas ja Tihhon Šišov.

"Natuke pean tõesti koosseisuga mängima praegu. Aga kõik, kes täna platsil olid, suutsid oma koha korralikult välja mängida. Sillamäega tuleb kõva lahing. Pean taas optimaalse koosseisu leidma," lausus Prins.

Levadia peatreener Marko Kristal ei olnud mängu järel kuri punase teeninud Jahhimovitši, vaid Puri kahel puhul vabalt peaga löögile lasknud Artur Pikaga.

"Punane kaart ei olnud murdehetk. Suutsime ka seejärel vastasele surve peale panna. Murdehetkeks oli, et lasime endale standardolukordadest kaks lihtsat väravat lüüa. Mehi tuleb lõpuni peale võtta!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee