Kaimar Saag. Foto: Heiko Kruusi
26. september 2013, 08:42

Kaimar Saag särab Taani karikasarjas

Kui eelmises ehk 2. ringis lõi Saag Vejle Boldklubi eest kaks väravat, siis 3. ringi kohtumises sahises vastasmeeskonna Naestvedi võrk eestlase jala läbi ühe korra. Meie mehe tabamus tõi 45. minutil tabloole 1:1 viiginumbrid, vahendab soccernet.ee

Kuigi Vejlel õnnestus tugevusel kolmanda liigas palliva Naestvedi vastu 70. minutiks 3:1 juhtima minna, lasti kodupubliku toetust nautinud vastasel mänguseis viigistada ja kohtumine lisaajale viia.

66. minutil välja vahetatud Saag ei pidanud aga lõpuvile järel kurvastama, kuna tema meeskonnakaaslased ei jätnud eeldatavalt nõrgemale vastasele lisaajal võimalust ja kindlustasid 5:3 võiduga pääsu järgmisesse ringi.

Augusti alguses kümne kuu pikkuselt vigastuspausilt naasnud Saag on näidanud karikavõistlustel head resultatiivsust, kuid pole Taani esiliigas veel comeback'i teinud.