Tottenham ja Chelsea tegid 1:1 viigiFoto: AFP/AP/Reuters/Scanpix
28. september 2013, 16:42

FOTOD: vähemusse jäänud Chelsea suutis Tottenahmi vastu viigi välja võidelda

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga kuuenda mänguvooru avakohtumises andsid pallile pihta Londoni klubid Tottenham ja Chelsea. Tuline kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Kohtumist läks 19. minutil juhtima kodumeeskond Totteham, kui kena kombinatsiooni lõpetas täpse löögiga Gylfi Sigurdsson.

Teisel poolajal elavnes Chelsea mäng pärast Juan Mata platsile vahetamist märgatavalt ning 65. minutil oligi seis viigis, kui Mata antud karistuslöögist tulnud palli saatis Tottenhami väravasse vanameister John Terry.

Seejärel läks mäng vägagi jõuliseks - kohtumise lõpuks oli kollane kaart kohtunik Mike Deani käes välkunud lausa kaheksal korral - ning selle "kulminatsiooniks" eemaldati 81. minutil väljakult teise kollase kaardi teeninud Chelsea ründaja Fernando Torres.

Mängu lõpp kuulus täielikult väljakuperemeestele, kuid väravaid siiski enam ei löödud ja mäng lõppes 1:1 viigiga. Vähemalt mõned tunnid saab Tottenham siiski uhkeldada liigatabeli esimesel real, neil on koos 13 punkti, teine on 12 punktiga Arsenal (nende kuuenda vooru kohtumine algab täna kell 19.30) ning kolmas Chelsea 11 punktiga.