Sellise võimsa toetusplakati rullisid Henrik Ojamaa koduklubi Varssavi Legia fännid lahti matšil Wroclawi Slaskiga. Legia võitis 2:1.Foto: Varssavi Legia
28. september 2013, 23:32

Henrik Ojamaale viies võit järjest, Tarmo Kink kaotas (4)

Poola jalgpalli kõrgliigas alistas Eesti koondise ründaja Henrik Ojamaa koduklubi Varssavi Legia koduväljakul 2:1 Wroclawi Slaski ja kindlustas tabelis liidrikohta.

Legia jäi 5. minutil kaotusseisu, aga 20. minutil Tomasz Jodlowiec viigistas ning viies järjestikune võit Poola liigas võeti tänu Jakub Rzezniczaki 77. minuti tabamusele. Legia algkoosseisu kuulunud Ojamaa mängis kaasa esimese poolaja.

Legia on 10 vooruga kogunud 24 punkti, millega juhitakse Poola liigat kindla eduga - lähimad jälitajad Szczecini Pogon ja Krakowi Wisla jäävad vastavalt viie ja kuue punkti kaugusele.

Järgmise kohtumise peab Legia neljapäeval, kui Euroopa liiga alagrupiturniiri teises voorus võõrustatakse Küprose klubi Limassoli Apollon. Avamängus kaotas Legia võõrsil 0:1 Rooma Laziole.

Ungari meistriliigas kaotas Tarmo Kingi koduklubi Györi ETO võõrsil Kecskemetile 0:1. Algkoosseisu kuulunud Kink vahetati puhkama 58. minutil ehk vahetult pärast kohtumise ainsaks jäänud väravat. Tiitlikaitsja Györi on liigatabelis seitsmes.