Luis SuarezFoto: ANDREW YATES
29. september 2013, 20:09

Suarez lõi tagasitulekumängus kaks väravat (1)

Hammustajana tuntuks saanud Luiz Suarese tagasitulekumäng Inglise kõrgliigasse kujunes enam kui võidukaks. Liverpooli ründaja lõi 3:1 võidumängus Sunderlandi üle kaks väravat.Daniel Sturridge viis Liverpooli 28. minutil juhtima. Suareze väravad sündisid 36. ja 89. minutil. Sunderlandi ainsa värava eest hoolitses 52.minutil Emanuele Giacchering.Uruguai koondise ründaja sai eelmisel hooajal 10-mängulise keelu, kui hammustas Chelsea kaitsja Branislav Ivanovici kätt. Rõõmu tähistamiseks tõi Suarez pärast teist väravat mänguriietuse alt nähtavale T-särgi, millel tema pere- naise Sofia, tütre Delfina ja äsjasündinud poja naeratavad näod.

Teises tänases mängus alistas Norwich City Jonathan Howson tabamusest 1:0 Stoke City.