Robert Lewandowski (Dortmund) lõi täna kaks väravatFoto: JOHN MACDOUGALL/AFP
1. oktoober 2013, 21:31

Chelsea ja Dortmund tulid august välja ja võtsid suured võidud (1)

Täna peeti UEFA jalgpalli Meistrite liiga alagrupiturniiri teise vooru kohtumised E, F, G ja H-gruppides.

Chelsea ja Dortmund parandasin kaks nädalat tagasi tehtud vead, kui mõlemad meeskonnad kaotasid oma esimese ringi mängud. Seekord võtsid mõlemad suured võidud.

Dortmund alistas kodus Marseille 3:0, kui kahel korral oli täpned Robert Lewandowski ning ühel korral Marco Reus.

Chelsea oli aga koguni 4:0 parem Bucarsti Steuast. Ramires lõi kaks väravat, Lampard ühe ning üks värav läks omaväravana Georgievski nimele.

Teistes tänastes kohtumistes võis väga dramaatilist tulemust näha Ajaxi ja AC Milani mängus. Kodus mänginud Ajax läks juhtima 90. minutil, kui peaga saatis palli väravassse Denswil. Ent Milan sai 94. minutil penalti ning selle realiseeris külma rahuga Mario Balotelli.

Enne mänge:

Suur pinge lasub Londoni Chelseal, kes kaotas E-grupis kaks nädalat tagasi kodus Baselile 1:2 ja asub punkte noppima Bukarestist, kus vastaseks kohalik Steaua.

Tugevas F-grupis lähevad vastamisi Londoni Arsenal - Napoli ja Dortmundi Borussia - Marseille Olympique. Eelmises voorus võitis Arsenal võõrsil Olympique'i 2:1 ja Napoli kodus sama tulemusega Dortmundi.