Eelmisel aastal Eesti karikavõitjaks kroonitud Pärnu VK mängijad vahetult pärast finaalis saadud võitu Tallinna Selveri üle.Foto: Tairo Lutter
2. oktoober 2013, 13:56

Karikavõitjad selguvad Kuressaares

Teravkeel Kalev Kruus loosis karikavõistlustel kaks surmapaari (1)

Eesti meeste võrkpallikarikavõistluste avaringis moodustus kaks surmapaari.

Fortuuna rollis olnud spordikommentaator Kalev Kruusi tahtel tekkisid veerandfinaalis järgmised paarid: Võru/Noortekoondis - Rakvere VK, TTÜ/Kiili - Paide/Türi/Väätsa, tiitlit kaitsev Pärnu VK - sel suvel märkimisväärselt tugevnenud Tartu ning Eesti meister Tallinna Selver - valitsev Eesti-Läti ühisliiga võitja TTÜ.

Mängitakse kahest kohtumisest parem ehk 3:0 võit ja 1:3 kaotus viib poolfinaali 3:0 võidu saanud meeskonna. Juhul, kui mängud lõppevad saranase tulemusega, selgitab edasipääseja nn kuldne geim. Avakohtumine peetakse esimesena märgitud klubi kodusaalis.

Meeste Final Four toimub 14.-15. detsembrini Kuressaares, 15. kuupäeval peetakse samas kohas ka naiste finaal.

Naiste veerandfinaalpaarid (loosis telenägu Lembitu Kuuse): Famila Võru VK - Tartu Ülikool, Dynamo/Särtsakad - Ülenurme, Audentes SG/Noortekoondis - Kohila VK ja Tallinna Ülikool - Tallinna Tehnikaülikool.