Ats Purje. Foto: MATI HIIS
3. oktoober 2013, 08:51

Purje ja Reintam lõid JJK-le värava

Jyväskylä JK jäi kodustaadionil 2878 pealtvaataja ees Kuopion Palloseura vastu 25. minutil just Ats Purje tabamusest 0:1 kaotusseisu. See seis jäi tabloole 73. minutini, mil JJK keskkaitsja Reintam palli oma väravasse saatis, kirjutab soccernet.ee

Sealt alates lagunes võõrustajate mäng ning kuue minuti jooksul tuli enda võrgust veel kaks palli välja korjata. Seejuures neljanda värava sai enda nimele kunagine FC Flora poolkaitsja Juha Hakola. Purje ja Reintam tegid mõlemad kaasa kõik 90 minutit.

JJK jaoks sai kaotus aga sedavõrd saatuslikuks, et nüüd jääb kolm vooru enne hooaja lõppu 11. tabelirida juba 12 punkti kaugusele ehk uuel aastal tuleb pallida esiliigas. KuPS on 38 punktiga seitsmendal kohal, omades võimalusi nii tõusta kui ka langeda.