Pärnu JK sai suure saunaFoto: Mati Hiis
9. oktoober 2013, 19:52

FOTOD: Pärnu vutinaised said Meistrite liiga valitsevalt tšempionilt korraliku koslepi (5)

Pärnu Jalgpalliklubi pidas täna ajaloolise mängu, kui naiste jalgpalli Meistrite liiga 1/16 finaali avamängus heideldi turniiri valitseva tšempioni Wolfsburgiga. Paraku tuli vastu võtta suur 0:14 kaotus.

Pärnulannad suutsid vastaste survega enam-vähem toime tulla esimesed 20 minutit, kui Wolfsburgil lubati skoori teha ühel korral, kuid seejärel panid tugevamad, tehnilisemad, kiiremad, otsustavamad sakslannad laulupeo püsti ning sisuliselt lõppes iga nende vähegi teravam rünnak väravaga.

Poolaja 6:0 võitnud Wolfsburg lisas teisel poolajal veel 8 tabamust, Pärnu jaoks tegi kordusmängu silmas pidades asja hullemaks tõsisasi, et mängu lõpu eel teenis punase kaardi ja mängukeelu nende põhiväravavaht Elis Meetua.

2. poolaeg

Kohtumine on lõppenud!

90+2. minut - 0:14! Müller lööb oma kolmanda värava

Esken püüab palli ja teenib Lilleküla staadioni 1178 pealtvaatajalt sooja aplausi

87. minut - 0:13! Müller realiseerib kindlalt 11-meetri karistuslöögi

Et Pärnul on vahetused tehtud, läheb puurisuule paremkaitsjaTriinu Esken

85. minut - Pärnu väravavaht Elis Meetua teeb esmalt suurepärase tõrje, seejärel tõmbab aga maha vastaste ründaja ning punane kaart! Mängu teine penalti Wolfsburgile

84. minut - 0:12! Alexandra Popp kihutab karistusala joonelt võimsa puraka otse ülemisse ristnurka

Wolfsburg võtab nüüd selgelt asja rahulikumalt ning viimased 20 minutit pole skoor enam muutunud

59. minut - 0:11! Pohlersilt kübaratrikk

53. minut - 0:10! Magull karistusala joonelt otse õhust!

Vahepeal jõudsid ka pärnulannad esimest korda tänase mängu jooksul palliga peaaegu et Wolfsburgi karistusalasse

51. minut - 0:9! Penalti Wolfsburgile ning Magullilt kübaratrikk

48. minut - 0:8! Taas pall Pärnu kasti, seal on kaks vaba sakslannat, esimene neist lööb pallist mööda, teine ehk Pohlers paraku enam mitte

47. minut - 0:7! Teise poolaja alguses vahetusest mängu sekkunud Conny Pohlers kõksab palli peaga Pärnu puuri

2. poolaeg on alanud!

1. poolaeg

Esimene poolaeg on lõppenud, kuulsad külalised juhivad 6:0. Wolfsburgi mängijad on olnud - ja see pole ka ilmselt üllatav -  mitme pügala võrra tugevamad, kiiremad, tehnilisemad, otsustavamad kui nende Pärnu kolleegid ja nii peegeldub seis tablool paraku igati õiglaselt mängu käiku ja kahe naiskonna tasemevahet.

37. minut - 0:7 enam kui lähedal, aga pärnulannade õnneks ei saa ükski vastane karituslöögi järel pallile puudet tehtud

34. minut - 0:6! Wolfsburgi mängijad teevad Pärnu karistusalas, mida ise tahavad ning rünnaku lõpetuseks saadab täiesti vaba Anna Blässe paarilt meetrilt palli lati alla

Pool tundi mängitud, Pärnu seni vastaste karistusalasse jõudnud ei ole

26. minut - 0:5! Karistuslöögi järgses saginas pääseb löögile Fischer ning sakslannade viies värav on tõsiasi

22. minut - 0:4! Taas sööt vasakult äärelt ning Martina Müller saadab palli peaga Pärnu väravasse

21. minut - 0:3! Järgmine Wolfsburgi rünnak ja järgmine värav. Pärnu kaitsjad on karistusalas otsustusvõimetud ning Nilla Fischer saadab palli puuri

19. minut - 0:2! Pärnu jääb vastastele kiiruses selgelt alla ja selle pealt tuleb ka värav. Läbimurre vasakult äärelt, pall karistusalasse ning Magull lööb oma kohtumise teise värava

18. minut - 0:2 on väga lähedal, kui vabalt pääseb löögile Nadine Kessler, Pärnu õnneks kihutab ta palli üle põiklati

7. minut 0:1! Mäng algas suhteliselt rahulikult, ent Wolfsburgi sisuliselt esimene teravam rünnak päädib kohe ka väravaga. Pärnulannad unustavad oma karistusalas täiesti vabaks vastaste nr 14 Lina Magulli, kes suunab palli peaga Elis Meetua selja taha