Sport | Muud alad

Eesti saalihokimeister alistas eurokarikal Läti meistri 2 sekundit enne lõppu visatud väravaga! (5)

Ott Järvela, 10. oktoober 2013 17:48
Jõgeva SK Tähe mängijad tähistavad väravat. Keskel võiduvärava visanud Iiro Liede (nr 96).Foto: IFF
Kümnekordne Eesti meeste saalihokimeister Jõgeva SK Tähe alustas täna mänge tugevuselt teise eurosarja, EuroFloorball Cup finaalturniiril Slovakkias. Avamängus saadi emotsionaalses matšis jagu Läti tšempionist.

Valitsev Eesti meistri ja Lekringsi vahelise alagrupikohtumise avakolmandik lõppes 2:2 viigiga. Teise perioodi järel juhtis Tähe 3:2 ja viimase keskel 5:3. Lekrings jõudis aga viigini ning paistis, et mäng läheb lisaajale.

Mõni sekund enne lõpusireeni teenis Tähe aga keskjoone kandist vabalöögi, mille eel võeti aeg maha ja koostati plaan, millest sündis võiduvärav, kui Lekringsi puurivaht ei näinud võimsa segamistöö tõttu soomlase Iiro Liede kaugviset. Võrk sahises kaks sekundit enne lõpusireeni.

Teise alagrupikohtumise peab Tähe reedel kell 11.15, kui vastas on Slovakkia klubi FBC Grasshoppers AC Uniza. Alagrupi kaks paremat pääsevad laupäeval mängitavasse poolfinaali.

EuroFloorball Cup finaalturniiri võitja tagab koha järgmise sügise Champions Cup'il, kus mängivad Euroopa nelja tugevama saalihokiriigi (Soome, Rootsi, Tšehhi ja Šveits) meistrid.

Samal teemal

14.10.2013
VIDEO: Eesti saalihokikoondise ründaja lõi Rootsis viimasel sekundil võiduvärava
16.03.2013
Jõgeva saalihokivanasõna: enne võida 9 korda võõrsil, siis 1 kord kodus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee