Jõgeva Tähe saalihokimeeskond (kollases) alistas EuroFloorball Cup turniiril Slovakkia klubi FBC Grasshoppers AC Uniza 9:7 ja võitis täiseduga B-alagrupi.Foto: IFF
Sport | Muud alad
11. oktoober 2013, 13:27

FOTOD JA VIDEO: Jõgeva Tähe võitis saalihoki eurokarikal alagrupi! (1)

Kümnekordne Eesti meeste saalihokimeister Jõgeva SK Tähe alistas tugevuselt teise eurosarja, EuroFloorball Cup finaalturniiri teises alagrupikohtumises kodupubliku ees mänginud Slovakkia klubi FBC Grasshoppers AC Uniza 9:7 ja võitis sellega alagrupi.

Tähe asus juba seitsmendaks minutiks 3:0 juhtima ja võitis avakolmandiku 4:2. Teise perioodi järel oli Tähe edu 7:3 ja kuigi viimasel kolmandikul viskasid slovakid neli väravat, ei kahanenud Tähe eduseis kordagi kahest väravast väiksemaks. Tähe parimaks tunnistati kaks väravat visanud Venemaa koondislane Pavel Semjonov.

Eile Läti meistri Lekringsi 6:5 alistanud Tähe võitis täiseduga B-alagrupi ja kohtub laupäevases poolfinaalis A-alagrupi teise koha omanikuga, kelleks on kas Norra meister Fredrikstadi Slevik või Venemaa tšempion Arhangelski Pomor.

EuroFloorball Cup finaalturniiri võitja tagab koha järgmise sügise Champions Cup'il, kus mängivad Euroopa nelja tugevama saalihokiriigi (Soome, Rootsi, Tšehhi ja Šveits) meistrid.