Fabio Borini tähistab võiduväravatFoto: Reuters/Scanpix
27. oktoober 2013, 17:33

Hiline värav tõi Sunderlandile võidu kibedaima konkurendi üle (1)

Inglismaa jalgpallimeistrivõistluste 9. mänguvoorus sai näha üht riigi kibedaimat vastasseisu, kui Sunderland võõrustas oma "häid" naabreid Newcastle'ist. Sunderland saavutas hooaja esimese võidu, kui tänu Fabio Borini 84. minuti väravale alistati vastased 2:1.

Sunderland läks kohutumist juba 5. minutil tänu Steven Fletcheri täpsele pealöögile 1:0 juhtima, kuid 57. minutil viigistas mänguseisu Newcastle'i äärekaitsja Mathieu Debuchy.

Kodumeeskond võttis siiski mesimagusa võidu, kui kuus minutit enne kohtumise lõppu lõpetas Fabio Borini kiirrünnaku suurepärase kauglöögiga.

Hooaja esimene võit tõstis Sundelandi 4 punktiga liigatabelis eelviimaseks, mööda Crystal Palace'ist (3 punkti). Newcastle on 11 punktiga kümnendal kohal.