Jalgpall

Oktoobri parimate valimisel riisus koore Levadia 

Toimetas Andres Kalvik, 29. oktoober 2013 12:13
Tallinna Levadia tähistab Eesti meistritiitlit.Foto: Stanislav Moshkov
Eesti jalgpalli meistriliiga oktoobrikuu parimaks mängijaks valiti Tallinna Levadia rivistusse kuuluv Rimo Hunt ning treeneriks klubi Eesti meistriks tüürinud Marko Kristal.

Levadia jaoks oli väga edukas kuu, sest meeskond pidas oma 15. sünnipäeva, edenes karikasarjas järgmisesse ringi, võitis kõik neli liigakohtumist ja kindlustas Kristali juhendamisel meistriliiga võidu.

Hunt lõi Levadia neljas oktoobris toimunud liigamängus neli väravat. Ta on ka liiga suurim väravalööja, juhtides vastavat edetabelit 19 tabamusega.

Kristali jaoks oli see kolmandaks auhinnaks sellel hooajal. Endine Eesti koondislane valiti parimaks treeneriks ka märtsis ja augustis. Hundi jaoks oli see teine õnnestumine, lisaks oli ta kuu parim aprillis.

Esiliigas valiti parimaks treeneriks Kiviõli FC Irbise juhendaja Erik Šteinberg. Parimaks mängijaks osutus Tartu JK Tammeka II esindav 19-aastane horvaat Silvio Philips.

Esiliiga B parim treener oli Viktor Neštšeretnõi (Tallinna JK Dünamo) ning parim mängija Andrei Škaleta (Kohtla-Järve JK Järve).