29. oktoober 2013, 21:02

Viimaste sekundite kolmene tõi Pärnule mesimagusa võidu (2)

Korvpalli Balti liigas teenis KK Pärnu hooaja esimese võidu, kui tänu Brett Nõmme viimastel sekunditel tabatud kolmesele alistati Lietkabelise meeskond 79:78.

Kodusaalis mänginud pärnakad alustasid viimast veerandit 56:63 kaotusseisus, ent otsustaval perioodil näidati tõelist sisu: veel kolm minutit enne kohtumise lõppu oldi miinus kümne peal (65:75), kuid siiski võideldi end mängu tagasi ning Brett Nõmme täpne kolmepunktivise kolm sekundit enne kohtumise lõppu tõi Pärnule lõpuks 79:78 võidu. Mõned sekundid enne seda olid leedukad seejuures eksinud mõlemal vabaviskel, Nõmm oli ühe täpse kolmese sopsanud aga ka 42 sekundit enne lõpusireeni!

Pärnu parimad olid Zivojin Grubovic 21 ja Rannar Raap 17 punktiga, kahe viimase minuti kolmesega kodumeeskonna kangelaseks kerkinud Nõmm sai muuseas mänguaega vaid pisut üle viie minuti.

Pärnul on nüüd B-alagrupis üks võit ja üks kaotus, Lietkabelisel üks võit ja kolm kaotust.