Jalgpall

Liverpooli fänn tulistas tema klubi aasinud sõpra rindu (5)

Õhtuleht.ee, 6. november 2013 21:21
Liverpooli ründaja Luis Suarez ei suutnud Arsenalile väravat lüüa ja meeskond kaotas. Tulemuse tagajärjel läks Lõuna-Aafrika Vabariigis tulistamiseks.Foto: DYLAN MARTINEZ
Lõuna-Aafrika Vabariigis arreteeriti politseinik põhjusel, et ta on Liverpooli jalgpalliklubi sedavõrd paadunud toetaja, et kaitses klubi au püstoliga sõpra rindu tulistades.

Kurjategija nime pole avalikustatud, aga tema teod küll. Nimelt pidas sõpruskond Durbanis pärast Liverpooli 0:2 kaotust Arsenalile grillpidu, kui sõbrad hakkasid Liverpooli toetajast peremeest tulemuse pärast aasima.

Mitme aasija lemmikklubiks oli Liverpooli vihaseim vaenlane Manchester United, kes sai kolm aastat tagasi Inglismaa läbi aegade edukaimaks jalgpalliklubiks ehk võttis üle tiitli, mida Liverpool väga pikalt omaks pidanud.

Paistab, et grillpidu võõrustanud politseinikule oli see kõik liigagi hästi teada. Nimelt haaras ta püstoli, karjus "Manchester United – kes?" ning tulistas üht peolist rindu.

Ohver toimetati kopsu- ja maksavigastustega haiglasse, kuhu viidi ka tulistaja, kes kurtis halba enesetunnet, mis läheb peagi usutavasti aga veelgi sandimaks, sest mehele esitati süüdistus mõrvakatses.

Samal teemal

08.11.2013
Ott Järvela | Kui kaua suudab Borussia püsida värskena?
02.11.2013
GALERII: Arsenal alistas liidrite duellis Liverpooli
02.11.2013
MANCHESTERI KLUBIDE VÄRAVAPIDU: United lõi kolm, City vastas seitsmega!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee