Grigori Minaškin. (STANISLAV MOSHKOV)

Grigori Minaškin teenis täna Bulgaarias U23 vanuseklassi EMil kuni sajakiloste meeste hulgas pronksmedali.

Täiskasvanute Euroopa reitingus neljandat kohta hoidev Minaškin oli loosi tahtel esimeses ringis vaba, teises ringis alistas ungarlase Kaszase ning oli sellega jõudnud veerandfinaali. Seal oli vastaseks tugev prantslane Delvert, kellel on oktoobrist taskus täiskasvanute MK-etapi võit. Tasavägises matšis oli prantslane algul aktiivsem ning Minaškin sai kaks karistust, matši keskel suutis Minaškin aga teha mitu ilusat rünnakut ning prantslane sai passiivsuse eest karistada. Kohtumise lõpuks Minaškin aktiivsust aga enam ei jätkunud ja lõppseisuks jäigi kaks karistust ühe vastu. Seega langes Minaškin lohutusringidesse.

Seal alistas ta kindlalt ipponiga Slovakkia esindaja Dzuri ja jõudiski pronksikohtumisse, kus vastaseks tuli serblane Jurisic. Minaškin võitis ka viimase matši ning sai kaela pronksmedali!

Kaaluklassi võitjaks krooniti portugallane Jorge Fonseca, hõbeda teenis Delvert ja teise pronksi venelane Šamil Magomedov.

Reedesel võistluspäeval sai Iljas Avir kehakaalus -66 kg ühe võidu, kuid sellega tema võistlus piirduski.

Jaga artiklit

3 kommentaari

K
K  /   20:55, 17. nov 2013
Reedesel võistluspäeval sai Iljas Avir kehakaalus -66 kg ühe võidu, kuid sellega tema võistlus piirduski.
Tavaliselt saab edasi võistelda kuni kaotuseni. Miks seekord ei lastud või oli vigastus?
R
RUS  /   16:26, 17. nov 2013
Kõva eestlane :) Sama palju peaaegu kui Novosjolov! Eestis eestlasipeale keskpäraste korvpallurite ja vanaätti Kanteri polegi sportlasi .

Päevatoimetaja

Silja Ratt
Telefon 51993733
silja.ratt@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis