Punastes särkides Venemaa jalgpallikoondis alistas Lõuna-Korea 2:1.Foto: STRINGER
19. november 2013, 19:40

Venemaa vutikoondis tõusis kaotusseisust võidule

Jalgpallikoondiste maavõistlustega tehti täna algust Eesti aja järgi juba hommikul. Praeguseks lõppenud kohtumistes said võidurõõmu maitsta Austraalia ja Venemaa.

Austraalia võõrustas Sydney's 20 000 pealtvaataja silme all Kostariika koondist - mõlemad on koha 2014. aasta MM-finaalturniiril taganud - ja võitis 1:0 tänu Tim Cahilli 69. minuti tabamusele.

Venemaa ja Lõuna-Korea kohtumine toimus aga neutraalsel väljakul - matš peeti Araabia Ühendemiraatide linnas Dubais. Korealased läksid 6. minutil Kim Shin-Wooki väravast juhtima, aga 12. minutil Fjodor Smolov viigistas ja 59. minutil lõi Dmitri Tarassov võiduvärava.