Final Fouris mängib üks esiliiga klubi!

Uks karikavõistluste finaalturniirile jääb Selverile suletuks? (2)

Toimetas Andres Kalvik, 21. november 2013, 12:24
TTÜ versus Tallinna Selver.Foto: Arno Saar
Eesti võrkpallikarikavõistluste esimeses veerandfinaalkohtumises sai TTÜ võõral väljakul üllatusmaigulise võidu Tallinna Selveri üle. Peamiselt tudengitest koosnev meeskond alistas Selveri 3:1 (23, 17, -20, 18).

TTÜ parim oli temporündaja Siim Ennemuist, kes tõi 14 punkti (7 blokki), Mart Tiisaar oli 16 silmaga meeskonna resultatiivseim. Selveri parimad oli Hindrek Pulk (21 punkti, +10) ja Martti Rosenblatt (16 punkti, +9).

Kolmapäeval peetavas kordusmängus piisab TTÜ-le edasipääsuks kahe geimi võidust, 0:3 või 1:3 kaotuse korral mängitakse nn kuldne geim.

Esimene karika poolfinalist selgub esiliiga meeskondade omavahelises võitluses - TTÜ/Kiili ja Paide/Türi/Väätsa on vastamisi selle nädala neljapäeval ja laupäeval. Tartu Bigbank ja Pärnu VK selgitavad edasipääseja pühapäeval, avamängu selles seerias võitsid tartlased 3:1.

TTÜ - Selver paari võitja poolfinaali vastane selgub 27. novembril, kui teistkordselt kohtuvad Rakvere ja Danpower Võru/Noortekoondis, selle paari avamängus oli võidukas Rakvere. Karikavõistluste poolfinaalid mängitakse Kuressaares 14. detsembril ning finaal samas paigas 15. detsembril.