Selver oli võidukasFoto: ALDO LUUD
30. november 2013, 20:20

Rakverest jagu saanud Selver tõusis teiseks

Võrkpalli Eesti - Läti ühisliiga tänases keskses mängus alistas Tallinna Selver tulemusega 3:0 (15, 21, 21) Rakvere VK ning tõusis 25 punktiga Tartu Bigbanki järel teiseks. Kolmandat kohta turniiritabelis hoiab 24 punktiga Pärnu VK.

Selveri parim oli 21 punktiga Hindrek Pulk, kaotajaile tõi Denis Sintov 14 silma, vahendas volley.ee.

Kolmanda järjestikuse võidu liigas saanud TTÜ meeskond mängis kodusaalis 3:0 (23, 19, 18) üle Biolars/Jelgava, turniiritabelis kindlustati sellega Eesti klubide nelikjuhtimine. Platsi lõi puhtaks TTÜ diagonaalründaja Mart Tiisaar, kes kogus 24 punkti ning jäi 18-ga plussi, rünnakuprotsendiks suurepärane 67,6.

Danpower Võru/Noortekoondis ei suutnud võiduarvet avada ka täna, kui kodusaalis jäädi kindlalt 0:3 (-22, -15, -17) alla Daugavpils Universitate meeskonnale. 10 punkti tõid Võru meeskonnale Joonas Popman (+7) ja Kevin Saar (+5).

Täna toimus üks mäng ka Lätis, kui üle 2 tunni ja 30 minuti kestnud mängus võitis Poliurs/Ozolnieki 3:2 RTU/Robezsardze. Tähelepanuväärne oli kohtumise teine geim, kus mängiti koguni 80 punkti ning 41:39 võidu sai Poliurs.

Homses põnevuslahingus on kell 17 Pärnus vastamisi Pärnu VK ja Tartu meeskonnad. Võrkpallihuviliste jaoks on tegemist tiheda mängupäevaga, sest võistlustules on kõik Eesti meeskonnad. Kell 16.00 algavat TTÜ ja Daugavpils Universitate vahelist kohtumist võib otsepildis jälgida Õhtulehe veebiküljelt!