Gareth Bale vedas Reali võiduleFoto: PIERRE-PHILIPPE MARCOU
30. november 2013, 22:51

Kui suve lõpus meeletu rahahunniku eest Madridi Realiga liitunud Gareth Bale ei leidnud uues klubis erinevate vigastuste tõttu esiti kuidagi mänguhoogu, siis nüüd on Walesi koondislane näitamas oma tegelikke võimeid: tänases liigamängus Valladolidiga kostitas ta vastaseid lausa kolme väravaga!

Kuigi Reali eest ei saanud tänagi kaasa teha meeskonna suurim staar Cristiano Ronaldo, pakuti Santiago Bernabeu publikule vaatemängu täie raha eest ning etenduse peakangelaseks kerkis Gareth Bale: 33. minutil avas ta mänguskoori, kolm minutit hiljem andis resultatiivse söödu Karim Benzemale ning teisel poolajal vormistas ka kübaratriki.

Ilusale võidule vaatamata püsib Real 37 punktiga liigatabeli kolmandal real, mängu vähem pidanud Barcelonast jäädakse maha kolme punkti võrra. 40 punkti on ka teiseel kohal paikneval Madridi Atleticol, kes alistas täna Elche meeskonna 2:0.