AC Milan viigistas tänu Mario Balotelli kahele väravale võõrsil 2:2 Livornoga.Foto: Francesco Speranza
8. detsember 2013, 11:04

Itaalia jalgpalli kõrgliigas viigistas AC Milan võõrsil 2:2 Livornole. Kaotusest pääseti tänu Mario Balotelli 83. minuti karistuslöögile.

Balotelli oli Milani 7. minutil ka juhtima viinud, ent Luca Siligardi 26. ja Paulinho 58. minuti väravatest pääses juhtima kodus mänginud Livorno. Lõppsõna jäi siiski Balotellile.

Mitmete väravatega viik tehti ka teises eilses Serie A kohtumises, kus kolmandal kohal asetsev Napoli pidi kodus leppima 3:3 viigiga tabeli teise poolde kuuluva Udinese vastu.

Goran Pandevi 38. ja 41. minuti väravad viisid Napoli 2:0 juhtima, aga Federico Fernandezi omavärav ja Bruno DFernandesi tabamus seadsid 70. minutiks jalule viigi. Blerim Džemaili viis Napoli uuesti juhtima, aga Dusan Basta 80. minuti tabamus tähendas, et mäng lõppes viigiga.

Liider Torino Juventus pidas 15. vooru kohtumise juba reedel, kui alistas võõrsil 2:0 Bologna. Tänastes kesksetes mängudes on vastamisi AS Roma (2. koht) ja Fiorentina (5.) ning Milano Inter (4.) ja AS Parma (10.).