Sport | Muud alad

Suusataja Andrus Veerpalu võit spordikohtus eemaldati aasta spordihetke konkursilt

ERRi juht: keda tulnuks Andrus Veerpalu võidu korral õnnitleda? (25)

LISA KOMMENTAAR

urmas 12. detsember 2013 18:40
Veerpalu võiks panna teises elamustekategoorias võistlema Seli-Salumäe olümpiamedalitega!
Raivo 12. detsember 2013 10:42
Ei ole kusagil kommentaariumites, rääkivas, näitavas ja kirjutavas meedias ajakirjan(Ike)duse vabandust Andrus Veerpalu ees selle alanduse ja pori ning piltide ja mikrofoni Andrusele suhu toppimise eest, kui sellest lokku lööma hakati. Väga madal ja häbi peaks ajakirjandusel olema Andrus Veerpalu ja Mati Alaveri ees. Noh aga mis teha kui meeste lastetuba säärane on.
jälle on sl 11. detsember 2013 23:01
kommentaari eemaldanud ! Küsimus oli selles, kas ja milla hakkab keegi isikuliselt vastutama igasugu sigaduste eest siinses banaanias.
Ametnikel on ilmselt lihtsam olla tundmatuks jääda sooviv isik.
Ja veerpalu juhtum on ju advokaadi töövõit-lugege kohtuotsust !
epp 11. detsember 2013 21:36
Õnnitleda tuleb teadlast-matemaatikut, siis Veerpalu ja neid teisi sportlasi, keda aiateibaid näitava analüüsi alusel maha tappa taheti.Pordi verejanu ei näi ikka lõppevat. Kuidas ta endas nii kindel on, kui terve selle kasvuhormooni ja tema analüüsi usaldusväärsuses kahtlevad paljudki teadlased, mitte ainult meie naismatemaatik, kes tõestas. Inimese, eriti sportlase biokeemia ja füsioloogia on kindlasti keerulisem kui Pordi absoluutne tõde ja kommentaatorite surmkindlad teadmised.
to Au ja kiitus - totutajale / 11. detsember 2013 17:54
Mina ei kummarda siin elus mitte midagi ega kedagi,aga sellel ma teen küll vahet ,et kes valetab ja kellel on õigus.Aga järsku oled nii hea ja aitad mul meelde tuletada mõnda dopingupatust kes on oma süüd tunnistanud.Mul küll ei meenu kedagi ja sellepärast ma tunnustan Pordi tööd
Au ja kiitus - totutajale 11. detsember 2013 16:19
Kui mees võtab vastu väga vastutusrohke ameti,mis otsustab inimsaatusi,siis peab ta tegema kõik selleks,et too ametkond töötaks filigraanselt.Proovide hoidmisel ja edasitoimetamisel on omad kindlad nõuded.Kõik andmed on konfitentsiaalsed.Aga meil rikuti kõiki reegleid.Sinutaolisted kummardavad teda,minutaolistele on ta tavaline karjerist,kes pealekauba ei tihka kaotust tunnistada.
Ants 11. detsember 2013 15:33
veerpalu pole rohkem kasvuhormooni tarvitanud kui 1 x elus seal alpimajas kus ta enne olumpiat viibis ja kohe loi valja allergia mille tulemusena hingamisteede haigused
kodanik 11. detsember 2013 15:07
Õnnitleda tuleb loomulikult Veerpalu ennast. Ja lisaks muidugi tema tugitiimi, kuhu kuulus palju erinevaid inimesi. Juristid, teadlased, sponsorid, jne. Jah, ei maksa unustada ka ärimehi, kes võitlust toetasi, sest odav see lõbu polnud.
Räägitakse, et spordiga polnud sel võitlusel midagi ühist. Siiski, ka võitlus suusarajal on tänapäeval suuresti sõltuv tugiteenistuste tegevusest. Enam ammu pole see lihtne võistlus, kus tulemuse määravad vaid sportlase enda tahe, visadus, jne.
Vägisi üritatakse meile jätta muljet, et sport on vaid inimeste kehaliste ja vaimsete võimete proov ja WADA on aus ja erapooletu kohtunik selle üle. Veerpalu võit WADA üle tõestas vägagi selgelt, et tänapäeva tippsport on vaid suur äri, kus vahendeid ei valita ja seda ka WADA poolt.

KURI 11. detsember 2013 14:51
Ja nüüd tagastage kõigile raha, kes selle sündmuse poolt oma hääle andsid ja seega ka 95 sendist ilma jäid!
to Au ja kiitus! / 11. detsember 2013 14:12
Jäta Pordi süüdistamine kohe järgi.Ainult selliste meestega on veel võimalik aus sport
Neljas vale? 11. detsember 2013 14:05
Veerpalul oli kõige enam hääli.
Au ja kiitus! 11. detsember 2013 12:38
Milles küsimus?Ah,et kellele oleks tulnud anda auhind enim emotsioone tekitanud spordihetkete eest?Loomulikult sellele ,tänu kellele seesinante emotsionaalne spordihetk üldse võimalikuks osutus.Veerpalu oli ainult vahend,aga ajend oli ikka hr.Pordi ennast säästmata võitlus puhta spordi eest.Ja see võitlus lõppeski ju puhta spordi võiduga.
alatu tegu 11. detsember 2013 12:26
et Andrust siiani klohmitakse. Võiksid need jutupaunikud täiega olla vagusi. On häbi,et selliseid põhulõugu Eestimaal leidub ning kah ajakirjandus või asi.
Lõpetame!!! 11. detsember 2013 11:58
Lihtne suusamääria aga pappi tahab nagu KEEMIK.
Lõpetage!!!!!!!! 11. detsember 2013 11:56
Laske sellel Veerpalul rahulikult elada!!!! Ajakirjanikud nüüd te teete Veerpalust Poltaranini juhendaja ja treeneri ta on ju lihtne suuskade ettevalmistaja.
Alar1 11. detsember 2013 11:50
Keda tänada? Suusatajad kasdutavad sageli uisusammu. Sellega seoses imestan ma, et uisuliidu president Edgar Savisaar pole enne valimisi Veerpalu medaliga uhkeldanud.

Nõus 11. detsember 2013 11:23
Sellega, et nimetatud sûndmus ei ole eesti spordi aasta saavutus.
See kvalifitseerub mujale.
Arvan ka seda et veerpalu on ise samal arvamisel.
Suur tänu Andrus Veerpalule! 11. detsember 2013 11:12
Nõustun "nooga" kõiges! Austan Andrus Veerpalu ja hindan teda ja tänan tedA SUURTE SAAVUTUSTE EEST!
Arvan, et teda ründavad kadedad ja need, kes otsivad kedagi, kelle peal oma isiklikke kompleksse välja elada. Ründajatel tasuks mõelda, mis sunnib üht inimest teist haavama- kas õelus või näiteks haavaja enda madal enesehinnang?
Olen alati Andrust uskunud!
Palju edu Sulle Andrus!
afds 11. detsember 2013 11:10
No ilmselge on see, et kui Kaljuveer ei osanud reaktsioone ette näha, siis on suhteliselt kahtlane tema sobivus antud ametikohale.
Kalju 11. detsember 2013 11:04
Eesti kohtunikud on omaarust suurema kohtumõistmis õigusega ja teevad hoopis omad seadused ja karistusreeglid.Nii,et tühistati kohtuarbritaasi otsus hoopis meil. Kaua Andrust veel kolgitakse?
Need hõikajad võiksid omale näkku vaadata läbi peegli.
nooo 11. detsember 2013 10:44
Aga Nool on ise unustanud, et tema olümpiakuld oli küll nii nibin-nabin, et see oleks äärepealt üldse olemata olnud. Jaansonil ja Tõnistel ei ole ühtegi kulda ette näidata. Kas mehed läksid kadedaks?
Veerpalul on ju mitmeid kuldmedaleid ja ka teistvärvi medaleid, ta on suur töörügaja ja on kõik oma medalid ausalt, suure tööga välja teeninud. Mis puutub aga auhinna andmisse aasta spordihetke eest, siis ei teagi, võibolla oleks tulnud tõesti mingi teine asi kõne alla, Veerpalul oleks lastud rahus elada ja tegelda oma asjadega, mitte pidevalt haavale soola raputada. Kas seda oli siis raske ette näha, miks meil tehakse asju läbimõtlematult, lõpuni nüansse arvestamata. Kas oli vaja nüüd Veerpalu haavas noaga sorkida? Milleks ja kes seda alustas, häbi sellele tegelasele. Mina olen alati Veerpalu poolt ja ei oleks tahtnud, et teda muudkui loksutatakse. Jätke Andrus Veerpalu rahule, Marko Kaljuveer!
Järjekordne vale 11. detsember 2013 10:36
Sukles ja Seli lendavad Vilniusesse ja lennukis tulevad ühisele mõttele ,et Veerpalu võiks kõrvaldada konkursilt.Samal ajal tulevad Tallinnas samale mõttele Kaljuveer ja Allikmaa.Ning kolmandaks loeb Veerpalu nende kõigi mõtteid ja otsustas kirja kirjutada ERR-iMillal lõppeb üks suur valetamine.See Veerpalu lugu algas suure valetamisega ja pole siiani lõppenud
11. detsember 2013 10:28
jätke ta ükskord lihtsalt rahule.
õnnitleda tuleb 11. detsember 2013 10:11