Galatasaray alistas Juventuse 1:0 Foto: AFP/SCANPIX
11. detsember 2013, 16:20

Galatasaray kallutas mudamaadluse enda kasuks ja pääses edasi

Eile õhtul tugeva lumesaju tõttu pooleli jäänud Meistrite liiga B-alagrupi kohtumine Galatasaray ja Juventuse vahel jätkus täna vihmasajus. Mudamaadlust meenutava kohtumise suutsid enda kasuks pöörata võõrustajad, Galatasaray sai tänu Wesley Sneijderi 85. minuti väravale 1:0 võidu ja pääses Madridi Reali järel teisena edasi.

Kohtumine jätkus 32.minutil seisult 0:0, kus ta eile õhtul portugallasest kohtuniku Pedro Proenca otsusel mängijate jaoks ohtlikuks muutunud väljaku tõttu pooleli jäi. Kuigi väljak polnud täna kaugeltki mitte ideaalses seisus ning meenutas pigem mudamaadlusareeni, mängisid võõrustajad trumbid enda kätte.

Türgi klubi oli mitmel korral väravale lähedal, kuid olukorra vormistas 85. minutil Wesley Sneijder, kes pääses Didier Drogba kauni söödu järel karistusalasse ning lõi kolli tagumisse nurka, otse Buffoni selja taha.

B-alagrupist pääsesid edasi seega Madridi Real ja Galatasaray. Itaallased, kes hakkavad nüüd raudselt UEFA otsuste vastu protesteerima, jätkab Euroopa liigas.

Tabeliseis: Real 16, Galatasaray 7, Juventus 6, Kopenhagen 4.