Tennis

Õpime tennist! Kai kuues nädal: trennid ei ole vennad

Kai Väärtnõu, 16. detsember 2013, 16:30

2 KOMMENTAARI

m
Martin/ 8. jaanuar 2014, 15:55
Mis juhtus?Kas tennisemänguga selleks korraks kõik?Tahaks loota,et mitte!See mäng kipub üldjuhul olema nakkus,millest ei pääse elulõpuni:)!
o
oijah,/ 17. detsember 2013, 15:19
Nujaa, isegi Federeril on päevi, kus ta talliukselegi pihta ei saa, rääkimata siis amatööridest.
See selgitab ka fakti, miks maailma parimad praegu on mitte imelised löögimeistrid vaid stabiilsed protsentide tennise jüngrid. Ei Djokovic ega Nadal ei taha joone lähedalegi lüüa kui see pole just absoluutselt vajalik. Välditakse riski ja väga kaua oodatakse vastase viga.Selleks, et kaua oodata ja iga palli tagasi ajada, peab olema meeletult võhma.Selleks, et omada meeletult võhma, peab aga jällegi... Parem ma ei ütle, mida on vaja, -kes mängus pisut sees, see teab isegi .
Kahjuks on mäng väga palju muutunud alates sellest ajast kui mina seda armastama hakkasin. Edberg, Mc Enroe, Becker, Rafter,Sampras ei suudaks tänapäevastel aeglastel väljakutel enam oma serve & volley stiiliga läbi lüüa.Lisaks veel kaasaegne reketitehnoloogia, mis jällegi soosib kaitsva ja " tagajoont nühkiva " mängustiiliga mängumehi.
Minu sooviks oleks, et Wimbledon mängitaks kord jälle väga kiirel murul ja et siseturniiridel tuuaks tagasi ka ülikiire vaipkate, mis nüüd on peaaegu täiesti kadunud .Tennise peamine võlu oli selles, et see oli nii mitmekesine. Alates surmaeglastest liivaväljakutest, kus tagajoonemehed võimutsesid kuni ülikiire muru ja vaibani, kus neil polnud vähimatki shanssi.
Nüüd on see mitmekesisus kahjuks kadunud. Kõik on ühtlaselt ja surmavalt aeglane, isegi US Open.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee