Inglismaa liigakarikasarja veerandfinaalis alistas Sunderland lisaaja järel 2:1 Londoni Chelsea.Foto: Scott Heppell
18. detsember 2013, 00:28

ŠOKK! Londoni Chelsea kaotas liigatabeli viimasele klubile (1)

Inglismaa liigakarikasarjas – see on Elizabeth II valitsetava kuningriigi südamaa tähtsuselt teine karikasari pärast Inglise karikasarja – tehti täna algust veerandfinaalidega ning kõmatas ka üllatuspauk!

Juhtus see Põhja-Inglismaal, kus kõrgliigas teist kohta hoidev Londoni Chelsea jäi lisaaja järel 1:2 alla Sunderlandile, kes asetseb Premier League'i tabelis raudpoltkindlalt viimasel real.

Teise poolaja esimesel minutil asus Chelsea juhtima, kui Sunderlandi kapten Lee Cattermole'i arvele läks kirja omavärav. Sunderland viigistas 88. minutil Fabio Borini tabamusest ning lisaajal tõi autsaideritele võidu Lõuna-Korea ründaja Sung-Yong Ki tabamus 118. minutil (söödu andis meeskonna avavärava löönud Borini!).

Teises tänases veerandfinaalis alistas Manchester City võõrsil 3:1 ainsa mitte kõrgliigasse kuuluva klubina kaheksa sekka jõudnud esiliigas mängiva Leicester City 3:1 (77. Lloyd Dyer - 8. Aleksandar Kolarov, 41., 53. Edin Džeko).

Homsetes matšides selguvad ülejäänud kaks poolfinalisti. Vastamisi on Tottenham Hotspur - West Ham Unied ja Stoke City - Manchester United.