Manchester United alistas liigakarikasarja veerandfinaalis võõral väljakul 2:0 Stoke City. Kohtumise esimene poolaeg katkestati 10 minutiks metsiku rahetormi tõttu.Foto: DARREN STAPLES
19. detsember 2013, 00:07

Rahetorm Man Unitedit ei peatanud - Stoke alistati tänu kahele iluväravale

Inglismaa liigakarikasarja tänastes veerandfinaalides olid võidukad võõrsil mänginud meeskonnad. West Ham United alistas 2:1 Tottenham Hotspuri ja Manchester United 2:0 Stoke City.

Pärast Andre Villas-Boasi vallandamist esimest korda ajutise peatreeneri Tim Sherwoodi juhendamisel mänginud Tottenham asus kohtumist küll 67. minutil Emmanuel Adebayori väravast juhtima, kuid Matt Jarvise ja Modibo Maiga 80. ja 85. minuti väravad andsid võidu West Hamile.

Stoke City ja Man Unitedi kohtumise avapoolaja võitis rahetorm, mille tõttu kohtumine 10 minutiks katkestati. Väravaid enne poolajavilet ei nähtud, aga teisel see-eest tükki kaks ja mõlemad väga ilusad. 62. minutil lajatas Ashley Young väravasse imeilusa kauglöögi ja 78. minutil keerutas palli Stoke'i väravasse Patrice Evra.

Kohe pärast lõpuvilet loositi poolfinalistid ka paaridesse. Vastamisi sattusid Sunderland - Manchester United ja Manchester City -  West Ham. Poolfinaalides selgub võitja kahe mängu tulemusel, kohtumised peetakse jaanuaris.