Maroko klubi Raja Casablanca alistas klubide MMi poolfinaalis valitseva Lõuna-Ameerika meistri Atletico Mineiro (Brasiilia)Foto: AMR ABDALLAH DALSH
19. detsember 2013, 00:04

ŠOKK! Ronaldinho imeline karistuslöök ei päästnud Brasiilia tippklubi kaotuses Maroko meistrile (2)

Marokos jätkub jalgpalliklubide MM-turniir, mille teises poolfinaalis serveeris täna suurüllatuse valitsev Maroko meister Raja Casablanca, kes alistas 3:1 Brasiilia tippklubi Atletico Mineiro.

Raja pole Aafrika meister, vaid pääses turniirile korraldajamaa esindajana. Eelringis alistati Okeaania esindaja Auckland City, veerandfinaalis lisaajal Põhja-Ameerika meister Monterrey, ent nüüd saadi hakkama tõeliselt suure üllatuspommiga.

Maroko klubi asus kohtumist 51. minutil Mouhssine Iajouri väravast juhtima, aga 64. minutil saabus viik, kui imeilusa karistuslöögiga tabas Ronaldinho (vaata videot). Raja võttis võidu tänu kahele hilisele väravale. 84. minutil realiseeris penalti Mouhssine Moutouali ja 90+4. minutil oli täpne Vianney Madibe.

Finaalis kohtub Raja Casablanca Euroopat esindava Müncheni Bayerniga. Pronksimängus on vastamisi Guangzhou Evergrande (Hiina) ja Atletico Mineiro.