Käsipall

Jüri Lepp koledast kaotusest: eks see realiseerimise taha jäi (7)

Ott Järvela, 2. jaanuar 2014, 22:00
Eesti käsipallikoondis kaotas MM-valikmängus Portugalile 17:25.Foto: ALDO LUUD
Eesti käsipallikoondis jätkab MM-valiksarja leinamarsilikes toonides – täna kaotati Põlvas Portugalile 17:25 (10:9). Peatreener Jüri Lepp kurtis oma võimaluste kehva realiseerimist.

"Portugal on füüsiliselt võimas ja tugev võistkond, kelle vastu on meil võimalus vaid siis, kui mängime targalt. Esimesel poolajal püsis meie mäng tänu väravavaht Marius Aleksejevi tõrjetele ja heale kaitsele, aga kiirrünnakutest jäid väravad viskamata ning murrang saavutamata," rääkis Lepp.

Samal teemal

Eesti asus avapoolajal 8:5 ja 9:6 juhtima, ent sireeniks oli seis 10:9. Tuli välja, et poolajasireen oli tegelikult Portugali ärasõidusignaal, sest teisel poolajal lükkasid külalised auru põhja ning pühkisid Eesti meeskonnaga põrandat – 49 minuti järel juhtis Portugal 20:13 ja võitis lõpuks 25:17.

"Realiseerimine oli meie suur probleem. Teise poolaja alguses jäi arvuline ülekaal edukalt lahendamata ja sealt Portugal hoo sisse sai. Ning eks mitmed meie mängijad pole kõige paremas olukorras kah," viitas Lepp Dener Jaanimaa vigastusele ja Mait Patraili kurnatusele.

Eesti parimana viskas Uku-Tanel Laast seitse väravat (kõik karistusvisetest). Uuesti kohtub Eesti Portugaliga laupäeval võõrsil. Seejärel sõidetakse Sarajevosse matšile Bosnia ja Hertsegoviinaga ning valiksari lõpetatakse 11. jaanuaril kodumänguga Läti vastu. Edasipääsušansse Eestil enam pole.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee