Djamel Abdouni penalti viis Nottingham Foresti 12. minutil 1:0 juhtima ja lõpuks pandi West Ham United selili skooriga 5:0!Foto: STEFAN WERMUTH
5. jaanuar 2014, 15:59

Inglismaa kõrgliigaklubi sai karikasarjas esiliigasatsi käest 0:5 kolaka! (2)

Inglismaa jalgpalli karikavõistlustel jätkuvad täna mängud 3. ringis ehk 1/32-finaalides. Päeva alustati võimsalt - esiliigasse kuuluv Nottingham Forest nüpeldas kõrgliigaklubi West Ham Unitedit 5:0!

Võõrsil mänginud West Ham on küll kõrgliigas eelviimasel kohal ja silmnähtavates raskustes, ent säherdune kaotus oli siiski üllatava. Isegi arvestades, et Forest on esiliigas viiendal kohal ja enne tänast seitse mängu järjest kaotuseta.

Forest asus juhtima 12. minutil Djamel Abdouni oivalisest penaltist, ülejäänud tabamused sündisid teisel poolajal.

Piinlik kaotus suurendas veelgi West Ham Unitedi peatreeneril Sam Allardyce'il lasuvat survet - meeskonna tulemused on olnud katastroofiliselt halvad, sest kõrgliigas on 20 mängust suudetud võita vaid kolm.