Spordiblogi

Nädala ennustus | Kas keegi suusasprinteritest jõuab MK-punktikohale? (7)

Õhtulehe sporditoimetus, 6. jaanuar 2014 12:00
Kas on see Peeter Kümmel, Anti Saarepuu või keegi kolmas, kes MK-etapilt punkte toob? Foto: STANISLAV MOSHKOV
Õhtulehe sporditoimetus võtab igal esmaspäeval kokku möödunud seitse päeva (Eesti) spordis jagades välja nädala plussi ja miinuse. Lisaks vaatame alanud nädalale otsa mõne ennustuse läbi. Meie 6. jaanuari valik: LÄINUD NÄDALA PLUSS

Kaia Kanepi on mängus tagasi! Pikka aega jalgu ravinud Eesti parim tennisist alustas hooaega Austraalias Brisbane'is, kus näitas kindla võiduga maailma 17. reketi Carla Suarez Navarro üle ja võitlusliku partiiga absoluutsesse tippu kuuluva Maria Šarapova vastu, et hooajaks valmistumine on vaatamata eelmise aasta napile võistluspraktikale kulgenud normaalselt. Ega muud, kui ootame järgmisi tulemusi ja loodame, et tervis vastu peab. 

LÄINUD NÄDALA MIINUS

Eesti meeste käsipalli- ja võrkpallikoondis jooksid lõppenud nädalal hooga lati alt läbi. Käsipallurid läksid MM-valiksarjas kahel korral vastamisi teise seni nullil olnud meeskonna Portugaliga ja kaotasid mõlemal korral 8 väravaga. Nukker oli ka mängupilt. Võrkpallurid said oma MM-valikturniiril küll lohutusvõidu Horvaatia üle, kuid nad ei osanud ilmselt ka halvas unenäos karta, et Türgi ja Saksamaa käest geimigi ei võida.

ALANUD NÄDALA ENNUSTUSED

33% on võimalus, et keegi Eesti suusasprinteritest suudab end MK-etapil Tšehhimaal Nove Mestos sõita punktikohale, 30 parema sekka.

Samal teemal

Pärast seda, kui Peeter Kümmel teenis hooaja avaetapil Kuusamos ajasõidus 6. ja kokku 14. koha, pole keegi sprinteritest enam veerandfinaali jõudnud. Jõulude eel Asiagos põhjendas ta altminekut mäestikuga, nüüd võisteldakase madalamal. Näis, milline on hooaja esimese MK- stardi tegeva, pikalt haiguse küüsis olnud Anti Saarepuu vorm.

30% on tõenäosus, et Eesti käsipallikoondis saab MM-valiksarjas kirja vähemalt ühe võidu. 

Kolmapäeval võõrsil Bosnia ja Hertsegoviina vastu ei tule võitu kindlasti, sest vastane on täiseduga grupi liider.Laupäeval Põlvas Läti hammustamine on aga mõeldav. Tõsi, ainult juhul kui vigastustega kimpus Dener Jaanimaa ja Mikk Pinnonen kaasa teevad ning kõik mehed ennast veidi ületavad. Ka Lätil pole enam midagi mängus.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee