Kiur AkenpärgFoto: TIINA KÕRTSINI
7. jaanuar 2014, 20:22

THRILLER: Kiur Akenpärgi lõpusekundite kolmene tõi TTÜ-le võidu Tallinna Kalevi üle (1)

Eesti korvpalli meistriliigas olid vastamisi TTÜ ja Tallinna Kalev, ning tasavägise heitluse kallutas enda kasuks TTÜ 59:58. Tudengitele tõi võidu Kiur Akenpärgi kaugvise kaks sekundit enne mängu lõppu.

Suure osa kohtumisest dikteeris mängu Kalev, kes läks veel viimasele veerandile eduseisus 50:42. Viis sekundit enne lõppu viis Reimo Tamm Kalevi 58:56 ette, ent Akenpärg kallutas võidu siiski kodusaalis mänginud TTÜ poole.

TTÜ resultatiivseim oli Akenpärg 17 punktiga, Erik Keedus lisas 12 ja Rain Raadik tegi 16 minutga kaksikduubli, saades kirja 11 punkti ja 10 lauapalli. Raadikule oli see uue koduklubi juures esimene mäng. Kalevile tõid Ansenso Ampim 14 ja Renato Lindmets 9 punkti.

TTÜ on 10 võidu ja 4 kaotusega turniiritabelis kolmas, Tallinna Kalev 7 võidu ja 10 kaotusega kuues.