Massimiliano AllegriFoto: AP/Scanpix
13. jaanuar 2014, 12:52

AC Milan vallandas peatreener Allegri

Itaalia liigas alles 11. kohta hoidev ning nädalavahetusel taas kaotusekibedust tunda saanud suurklubi AC Milan otsustas kehvade tulemuste pärast üles öelda lepingu peatreener Massimiliano Allegriga.

Allegrile sai saatuslikuks Milani eilne 3:4 kaotus liigatabelis alles 16. kohal olevale Sassuolo meeskonnale. Milaano klubi läks küll oma superstaaride Robinho ja Mario Balotelli väravatest 13. minutiks juba 2:0 juhtima, ent Sassuolo ründaja Domenico Berardi vastas omalt poolt nelja järjestikkuse tabamusega. Riccardo Montolivo värav neli minutit enne mängu lõppu jäi liiga hiljaks, et mängu suurt muutust tunda ning seega sai AC Milan viie võidu ja seitsme viigi kõrvale juba seitsmenda kaotuse.

Pärast Allergi lahkumist võtab ajutiselt meeskonna ohjad üle abitreener Mauro Tassotti.