Hull City väravavaht Allan McGregor pidi lõpuminutiteks ulatama väravavahikindad väljakumängija Tom Huddlestone'ile, sest varuväravavahti ei saanud Hull platsile tuua - kõik kolm vahetust olid tehtud.Foto: Alastair Grant
Toimetas Ott Järvela 29. jaanuar 2014 10:18
Inglismaa jalgpalliliigas alistas Crystal Palace eile õhtul 1:0 Hull City ning lisaks kaotusele lõpetasid külalised mängu kümnekesi, kui üleminutitel sai punase kaardi väravavaht Allan McGregor.

Põhjuseks vastasmängija Stuart O'Keefe'i suunas tehtud löögiliigutus. Hulli peatreener Steve Bruce kaitses oma väravavahti ja needis kohtunikku: "See oli kohutav, mida vastaste mängija McGregorile tegi. O'Keefe lendas talle tald ees sisse ja maandus peaaegu säärekondi peal. McGregor üritas end vaos hoida. Ta mõtles O'Keefe'i löömise peale ja tal oli selleks täielik õigus! Aga ta suutis end talitseda," rääkis Bruce.

Tõele au andes tuleb tunnistada, et kohtunik Roger Easti otsus oli arusaamatu, sest suurem süüdlane oli kahtlemata O'Keefe, kelle tegu ohustas vastasmängija tervist. McGregori kohta seda kindlasti öelda ei saa.