Sotši 2014

Eesti sai Sotši olümpiale veel ühe lisakoha! (8)

Toimetas Ott Järvela, 29. jaanuar 2014 10:39
Siim Sellis sõidab olümpiale.Foto: STANISLAV MOSHKOV
Kui algselt pälvisid Eesti murdmaasuusatajad Sotši olümpiale vaid viis kohta, kuhu eelmise nädala lõpus lisandus kuues koht, siis täna selgus, et Eesti saab Sotši saata seitse murdmaasuusatajat.

Vastavalt Eesti Olümpiakomitee täitevkomitees tehtud otsusele saab selle koha Siim Sellis. "Head meelt valmistab, et viimasel hetkel tuli  positiivne uudis, et veel üks Eesti sportlane saab võistelda maailma suurimal spordivõistlusel ja kellele me kõik saame kaasa elada," ütles olümpiakomitee president Neinar Seli.

Eestit esindab Sotši taliolümpiamängudel 25 sportlast. Murdmaasuusatajad Triin Ojaste, Aivar Rehemaa, Peeter Kümmel, Karel Tammjärv, Algo Kärp, Raido Ränkel ja Siim Sellis; kahevõistlejad Kristjan Ilves, Han Hendrik Piho ja Karl-August Tiirmaa; suusahüppajad Kaarel Nurmsalu ja Siim-Tanel Sammelselg; laskesuusatajad Kadri Lehtla, Darja Jurlova, Grete Gaim, Johanna Talihärm, Indrek Tobreluts, Kauri Kõiv, Roland Lessing, Daniil Steptšenko ja Kalev Ermits; mäesuusatajad Triin Tobi ja Warren Cummings Smith ning iluuisutajad Jelena Glebova ja Viktor Romanenkov.

Samal teemal

13.02.2014
Romanenkovi hädad: kukkumine, kaal ja Pljuštšenko
03.02.2014
Kaarel Nurmsalu näitas Willingeni MK-etapil, et Sotši olümpial on kõik võimalik
03.02.2014
Christoph Schmid: loodan, et Eesti sprinterid jõuavad Sotšis 30 sekka!
30.01.2014
VÕIMAS! Venemaa olümpiakaunitaridest leidub ohtrasti seksikaid fotosid!

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee