Bogdan Vaštšuk lõi turniiril oma teise väravaFoto: JALGPALLILIIT
29. jaanuar 2014, 15:11

Eesti noored näitasid lätlastele koha kätte ja edenesid poolfinaali!

Peteburis jätkuval Kubok Sodružestva turniiril võitis Eesti U-21 koondis täna Läti eakaaslasi 2:0 ning pääses poolfinaali. Väravad lõid Maksim Gussev ja Bogdan Vaštšuk mängu viimase 20 minuti jooksul.

Esimesel poolajal võrdset mängu näidanud meeskonnad teenisid arvukalt standardolukordi, millest üksi raamide vahele ei läinud.

Teine poolaeg jätkus kerge Eesti survega, mis realiseerus 72. minutil, kui kasti suunatud palli saatis osavalt tagumisse nurka vahetusest sekkunud Maksim Gussev. 82. minutil sai teist korda sel turniiril jala valgeks Readingus palliv Bogdan Vaštšuk, kes väravahiga 1:1 olukorras olles ei vääratanud.

Lätlased üritasid küll mängu lõpuminuteil eestlasi ohustada, kuid Richard Alandi tõrjed hoidsid seisu muutumatuna.

Reedel peetavas poolfinaalis kohtub Eesti kas Venemaa või Kasahstani noortega.