FC Barcelona alistas Hispaania karikasarja veerandfinaali kordusmängus 5:1 Levante.Foto: LLUIS GENE
30. jaanuar 2014, 10:37

Hispaania jalgpalli karikasarja veerandfinaali kordusmängus Levantega jäi FC Barcelona koduväljakul Sergi Roberto 9. minuti omavärava tõttu kaotusseisu. Järgnes tormiline väravasadu.

Barcelona oli võõrsil peetud avamängu võitnud 4:1 ehk 0:1 kaotusseisu jäämine polnud nende jaoks kuigi kohutav, ent valitsev Hispaania meister leidis, et asi peab olema kindel ning lõi Levantele viis väravat. 29. minutil tabas Adriano Correia, 44. minutil Carles Puyol, 50. ja 52. minutil Alexis Sanchez ning 68. minutil Cesc Fabregas.

Lisaks Barcelonale on koha veerandfinaalis taganud Madridi Real ja Madridi Atletico, kes kohtuvad omavahel. Barcelona poolfinaalivastane selgub paarist Real Sociedad - Racing Santander (avamäng 3:1) täna. .