TTÜ kaotas lätlastegaFoto: MATI HIIS
1. veebruar 2014, 19:03

JÄRELVAADATAV: TTÜ kaotas Orissaares lätlastele (5)

Eesti - Läti võrkpalli ühisliigas jätkatakse nädalavahetusel vahegrupimängudega, kui tiitlikaitsja TTÜ võõrustab nii laupäeval kui pühapäeval Läti meeskonda.

Alumises vahegrupis (kohad 6.-10.) esimese mängu pidav ülikoolimeeskonna esindus läks täna vastamisi Daugavpilsi Universitatega, pühapäeval kell 16 on Eesti võistkonna vastane Ozolnieki Poliurs. Mõlemad mängud toimuvad Orissaare Spordihoones.

Põhiturniiril kaotas TTÜ nii Daugavpilsi kui Ozolnieki võistkonnale võõrsil peetud mängus tulemusega 2:3, kuid suutis kodusaalis 3:0 võidud saavutada.

Täna pidi TTÜ vastaste 3:2 paremust tunnistama: esimese geimi TTÜ kaotas 16:25, võitis aga teise 25:23 ja kolmanda 25:16. Neljas geim taas lätlastele 25:20, samuti ka viies ehk otsustav 15:9.

TTÜ parim oli hiljuti meeskonnaga liitunud Sander Rätsep (15 punkti, efektiivsus +8), Mart Tiisaar kogus 14, Kristjan Jürima ja Karlis Mesila võrdselt 13 ning Siim Ennemuist 10 silma. Daugavpilsi parim oli 25 punkti toonud Eriks Baiks (efektiivsus +16).