Eesti saalihokikoondis kaotas täna Šveitsile 4:9.Foto: IFF
Sport | Muud alad
2. veebruar 2014, 15:20

MMile pääsenud Eesti saalihokikoondis lõpetas valikturniiri kaotusega Šveitsile (2)

Laupäeval 6:1 võiduga Slovakkia üle saalihoki MM-finaalturniirile pääsenud Eesti meeskond kohtus täna turniiri esikoha otsustanud mängus MM-pronksi Šveitsiga ja kaotas 4:9.

Kaheksakordne Eesti meister meeste squashis, Paul Piik viis Eesti 7. minutil juhtima, ent peagi oli ees juba Šveits. Avakolmanik lõppes siiski 3:3 viigiga, mis oli vägagi üllatav, sest 2012. aasta MMil sai Šveits Eestist jagu koguni 14:3.

Ootuspärasemasse rööpasse loksus mäng teisel kolmandikul, mille Šveits 4:0 võitis. Neljandat päeva järjest platsil käinud Eesti mängus ilmnesid väsimusmärgid, mille meisterlikud vastased kindlalt ära kasutasid. Viimase perioodi alguses realiseeris Andres Wöiduma karistusviske ja vähendas Eesti kaotusseisu 4:7 peale, ent viimased kaks sõna jäid täna Šveitsile.

Tänase kaotuse kõrvale on Eestil valikturniirilt ette näidata kolm võitu (7:2 Serbia, 8:1 Belgia ja 6:1 Slovakkia üle), mis andsid teise koha ja pääsme detsembris Rootsis mängitavale MMile.