Ty AbbottFoto: MARI LUUD
16. veebruar 2014, 20:40

Abbott tegi viskekontserdi, kuid Kalev kaotas siiski Turowile (2)

Korvpalli VTB Ühisliigas mängis BC Kalev/Cramo võõrsil Poola hõbedameeskonna Zgorzeleci Turowi vastu. Mängu viimasel sekundil kaugviske tabanud Ty Abbott tõi Kalevi parimana koguni 33 punkti, kuid Tallinna meeskond pidi vastu võtma 95:103 kaotuse.

Avaveerandit domineeris siiski Kalev ning see võideti 27:24. Teisel veerandil jäädi aga kaitses hätta ning jäädi 10 punktiga, 50:60 taha. Kolmandat veerandit alustas Poola klubi tarmukamalt ning otsustavale veerandile mindi juba 16-punktilises eduseisus (82:66).

Edasi kodumeeskond enam eriti ei pingutanud ning lõpuvileks olid poolakate võidunumbrid 103:95.

Eelmisel hooajal võitis Kalev/Cramo Turowit kaks korda, võõrsil olid võidunumbrid võõrsil 81:80, kodus saadi poolakatest jagu 72:68.

Kalev/Cramo asub VTB Ühisliigas 2 võidu ja 10 kaotusega viimasel ehk 10. kohal.Turow on kaheksas.