Teemu Selänne (vasakul) pärast mängu Aleksander Ovetškini lohutamas (ALEXANDER NEMENOV)

Soome hokikoondis kustutas Sotsi olümpiamängude veerandfinaalis 3:1 võiduga peoperemeeste venelaste lootused. Liialt suurde eufooriasse põhjanaabrid võidu järel siiski ei langenud.

"Ausalt öeldes on mul neist isegi pisut kahju," märkis kohtumise järel soomlaste superstaar Teemu Selänne. "Loomulikult, neil oli suur unistus siin kuldmedal võita ning see oleks olnud suur edulugu, kuid nüüd on nad igas mõttes pettunud. Kuid tänane mäng tõestas taas, et hokis võib kõike juhtuda."

"Ma arvan, et nad olid pisut väsinud," lisas Olli Jokinen. "Lehtedes räägiti pidevalt, kuidas kõik neid kardavad ja nii edasi. Meiesugustele riikidele andis see aga ainult motivatsiooni!"

Venelased mõistagi pikemalt ajakirjanikega suhelda ei tahtnud.

"Polegi praegu mingeid emotsioone," poetas Aleksander Ovetškin. "Praegu on raske midagi öelda, lihtsalt tühi tunne on," jäi ka Sergei Bobrovski napisõnaliseks.

Poolfinaalis kohtub Soome oma teise suure naabri ja kibeda konkurendi Rootsiga.

Jaga artiklit

14 kommentaari

A
Asjatundja  /   22:23, 20. veebr 2014
Venemaa mängijad ei suutnud aru saada et on kaotusseisus, läksid närvi ja hakkasid lõhkuma, selle asemel oleks võinud end mingilgi moel koguda ja ehk oleks midagigi tulnud kuid kui mängu psüühhika pole paigas siis pole midagi parata;)
Soomlased olid meeskondlikult 99% igas asendis ikka üle!!!! Elav LEGEND T. Selänne tuli ja näitas oma tõelist SISU!!!!
Finaal SOOME 4:3 la. KANADA
J
j.s.  /   13:28, 20. veebr 2014
Ei tahetud seletama hakata, lihtsam oli apsakas ära parandada. :)

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis