Venemaa president Vladimir Putin. (AP / Scanpix)

USA väljaanne The New Yorker tegi pärast Venemaa hokikoondise kaotust Soomele nalja Venemaa presidendi Vladimir Putini aadressil.

"Putin ütles pärast kaotust: see on sama kui vabad valimised!" Niimoodi Venemaa riigipea siiski ei öelnud, tegemist on ameeriklaste satiiriga.

"Kui mäng kestis ja olime taga, hakkasin mõtlema: mu jumal, ma ei kujuta ette, kuidas see lõpeb! Ma pole kunagi midagi säärast kogenud," jätkas artikli autor Andy Borowitz Putinile sõnade suhu panemist.

Jaga artiklit

6 kommentaari

A
aadule 12:19  /   13:02, 20. veebr 2014
Venemaad ei ole võimalik laimata. See on riik, kes on tapnud ja hävitanud inimesi viimase sajandi jooksul kõige enam. Seda kahjuks karistamata, veelgi enam, ise nad sealjuures peavad ennast veel vabastajateks. Vene riigi käe läbi on ka eestlasi läbi aegade kõige rohkem tapetud. Vot nii on lood - s...ta aadu
K
Kalle  /   12:40, 20. veebr 2014
Tõde on siin, et Venemaa hokimängijatel pole Venemaaga midagi pistmist. Ükski nendest mängijatest ei näe Venemaal tuleviku ja neil puudub patriotism oma riigi ees. Muide väga vähesed venelased näevad Venemaal perspektiivi. 85% venelastest tahaks Euroopasse aga Putin ja tema meeskond teeb kõik, et lõhe riikide vahel suureneks. Käisin Venemaal ja tean , kida lihtrahvas mõtleb.Ja uskuge seal nad ei usu oma telekanaleid nagu meie Lasnamäe venelased.Savisaare, Mikseri ja Putini aeg hakkab lõppema. Hea näide on Ukraina.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis