Katrin Šmigun ja Kristin Helen. (JOOSEP MARTINSON)

Norra on suusatamisest sedavõrd hulluks läinud, et terroriseerib vaimselt määrdetiimi juhti Knut Nystadi, kelle abikaasa Katrin Šmigun peab omakorda kaitsma lapsi, kaheksast tütart ja kahest poega.

Enda pihta tulevad rünnakud on Nystad valmis vastu võtma, kuid ta ei soovi, et perekond – abikaasa ja lapsed – kannataks. "Poeg on kahene ja ta ei saa veel aru, mis toimub, kuid tütar on toimuva mõistmiseks piisavalt suur," vahendab Postimees Nystadi poolt telekanalile NRK2 antud usutlust. "Ta peaks olema uhke, et isa on olümpiamängudel, aga selle asemel kuuleb kõikjalt vaid kurje sõnu. Kodus keeratakse juba võistlusi vaadates teleri hääl kinni, sest ei taheta kuulda, mida sealt kosta võib."

Palju ähvarduskirju saanud Nystad märkis, et saab rahulikult välismaal tööd teha üksnes tänu fantastilisele abikaasale, kes hoolitseb laste eest suurepäraselt.

Jaga artiklit

38 kommentaari

N
Norrast  /   17:31, 22. veebr 2014
Eesti ajakirjanikud kohe oskavad asju ymber seostada. Smigunidega ei ole siin mingit seost peale elukaasluse siin. Nystad on saanud kurje sönumeid ja eposte peale seda tema poolset väga tobedat kommentaari. Nimelt ei olevat norrakad köige uuemaid suusamäärdeid tootjatelt saanud, tootjad saboteerivat neid! See loll lause ajas norrakad pisut marru, et nii lolli juttu ei tasu nyyd ka ajada.
A
aga ega ta dopingumääret kasutanud  /   10:57, 22. veebr 2014
:)

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis