Sotši 2014

Katrin Šmigun kaitseb lapsi kurjade Norra suusahullude eest (44)

Ohtuleht.ee, 21. veebruar 2014, 09:26
Katrin Šmigun ja Kristin Helen.Foto: JOOSEP MARTINSON
Norra on suusatamisest sedavõrd hulluks läinud, et terroriseerib vaimselt määrdetiimi juhti Knut Nystadi, kelle abikaasa Katrin Šmigun peab omakorda kaitsma lapsi, kaheksast tütart ja kahest poega.

Enda pihta tulevad rünnakud on Nystad valmis vastu võtma, kuid ta ei soovi, et perekond – abikaasa ja lapsed – kannataks. "Poeg on kahene ja ta ei saa veel aru, mis toimub, kuid tütar on toimuva mõistmiseks piisavalt suur," vahendab Postimees Nystadi poolt telekanalile NRK2 antud usutlust. "Ta peaks olema uhke, et isa on olümpiamängudel, aga selle asemel kuuleb kõikjalt vaid kurje sõnu. Kodus keeratakse juba võistlusi vaadates teleri hääl kinni, sest ei taheta kuulda, mida sealt kosta võib."

Palju ähvarduskirju saanud Nystad märkis, et saab rahulikult välismaal tööd teha üksnes tänu fantastilisele abikaasale, kes hoolitseb laste eest suurepäraselt.

44 KOMMENTAARI

n
Norrast 22. veebruar 2014, 17:31
Eesti ajakirjanikud kohe oskavad asju ymber seostada. Smigunidega ei ole siin mingit seost peale elukaasluse siin. Nystad on saanud kurje sönumeid ja ...
(loe edasi)
a
aga ega ta dopingumääret kasutanud 22. veebruar 2014, 10:57
:)
Loe kõiki (44)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee