5. märts 2014, 23:09

Magnus Pehrssoni debüüt lõppes 2:0 võiduga (9)

Eesti jalgpallikoondis pidas täna esimese kohtumise uue peatreeneri Magnus Pehrssoni käe all. Rootslase debüüt kujunes edukaks, Eesti saavutas 2:0 võidu.

Kohtumises, kus omad võimalused olid ka visa kaitsemängu demonstreerinud võõrustajatel, lõid Eesti väravad Dmitri Kruglov 11. ja Rimo Hunt 81. minutil.

Mängu käik

23.08 Kohtumine on lõppenud Eesti 2:0 võiduga

22.54 2:0! Rimo Hunt! Sander Puri sööt leiab karistusalas Hundi ning endine Tallinna Levadia ründaja kihutab ühe puutega palli Gibraltari väravasse

22.50 Suurepärane võimalus Gibraltaril, kuid õnneks suudab Pareiko tõrjuda

22.48 Eesti valdab palli, kuid Gibraltar kaitseb suurte jõududega ning suurt ohtu meie meeste üritused ei kujuta

22.24 Võimalus Gibralatril, kuid meie õnneks kihutab ründaja palli väravast mööda

22.20 Algas teine poolaeg

22.04 Esimene poolaeg on lõppenud, Eesti juhib Dmitri Kruglovi 11. minuti väravast 1:0

21.54 Paar poolvõimalsut on olnud mõlemal meeskonnal, kuid ei midagi liiga ohtlikku

21.31 Kingi kauglöök, napilt, aga kindlalt mööda

21.26 1:0 Eestile! Vassiljevi sööt Gibraltari kaitsjate selja taha läheb läbi, Dmitri Kruglov pääseb vastaste väravavahiga silmitsi ning lööb palli külmavereliselt puuri

21.24 Mängu esimene ohtlik moment Gibraltarile! Walker pääseb karistusala lähistelt löögile, napilt üle

21.18 Kohtumine on alanud!

20.55 Mängu algus viibib staadioni valgustusprobleemide tõttu 15 minutit!

Eesti algkoosseis: Sergei Pareiko, Enar Jääger, Igor Morozov, Ragnar Klavan, Taijo Teniste, Dmitri Kruglov, Sergei Mošnikov, Karol Mets, Konstantin Vassiljev, Tarmo Kink, Rimo Hunt

------

Eesti koondis püstitab täna ühtlasi Euroopa rekordi, tõustes esimeseks UEFA liikmeks, kelle meeste esindus on kohtunud kõigi ülejäänud 53 UEFA liikmega.