Dmitri KruglovFoto: MATI HIIS
8. märts 2014, 20:15

Kruglov tegi Aserbaidžaanis võiduka debüüdi

Eesti jalgpallikoondise vasakäär Dmitri Kruglov, kelle siirdumisest Aserbaidžaani Bakuu FK Ravanisse anti teada eile, oli täna juba meeskonna koosseisus.

Ravan jäi kodus kõrgliiga 25. voorus juba 12. minutil Khazari Lankarani vastu kaotusseisu, kuid poolajaks viigistas võõrustajameeskond seisu. Tublilt võideldi ka lõpuni ja nii jõuti teisel üleminutil 2:1 võiduväravani, mis tõi neile ülivajalikud kolm võidupunkti, vahendas Soccernet.ee.

Kruglov alustas kohtumist Ravani varumeestepingil ning sekkus heitlusesse teiseks poolajaks.

Liigatabelis on endine Artur Kotenko ja praegune Kruglovi tööandja 17 kogutud punktiga kümne meeskonna seas üheksas. Lankaran on 31 punktiga kuues. Liidril on koos 49 silma.